kilpnäärme analüüsi tulemused 28.02.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Minul on juba aastaid olnud tunne, et kurgus on nagu kitsas ja nt. ei saa ka särgi kaeluse ülemist nööpi kasutada ja pidevalt pean neelama nagu oleks midagi kurgus, ning higistamine on ka üpris pidev ( veidi alla keskmise koormuse tõusuga) ka magades just uneaja esimesel poolele.
Lisaks ka kilpnäärme veretesti tulemused nädal tagasi tehtud : TSH 1,26 mIU/I ,
FT4 15,78 pmoI/I , TPO-Ak <28kU/I

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie kilpnäärme analüüsid on täiesti normi piires. Igaks juhuks võiks ikkagi ära teha ka kaela ultraheliuuringu, et hinnata kilpnäärme mahtu ja võimalikku sõlmelisust, mille kohta vereanalüüs infot ei anna.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.