Vereanalüüsi tulemused 24.01.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Pöördusin endokrinoloogi poole seoses suurenenud higistamisega. Digiloos on analüüsi vastused üleval ja tunnen muret mõningate näitajate puhul. Arst võtab vastu alles kuu aja pärast seega oleksin tänulik kui saaksite kommenteerida tulemusi.

eGFR(Crea,CKD-EPI) 104 mL/min/1,73m2 /ref. Väärtus >=90

TSI <0.10 U/L Ref. Väärtus <=0.1

TSH 1.50 mU/L ref. Väärtus (0.27-4.20)

ALAT. 35 U/L Ref. Väärtus <=35

Suured tänud!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kõik Teie küsimuses ära toodud näidud on täiesti normi piires k.a. kilpnäärme hormoonanalüüs. Muretsemiseks ei ole põhjust.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.