Antikehad 18.02.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,

kas te oskate öelda, miks tõuseb veres IgG ?
Tehtud immuunanalüüs. Norm on 7-16g/L, minul 16,9 ja C3 0,84. Lisaks lymph % madalam kui norm ja ka eo% ?

Tänan väga.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
See küsimus on kahjuks edastatud valel aadressil. Endokrinoloogiaga ei ole siin tegemist, ikka immunoloogiaga. Tulemuse võib Teile lahti seletada uuringu määranud arst, sõltuvalt sellest mis eesmärgil uuring määrati. Ka lümfotsüütide ja eosinofiilide protsendi tähendust tuleb vaadata kontekstis ja tõlgendamiseks teadma Teist ja Teie tervisest palju enam kui kaks rida küsimuses sisaldunud infot.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.