Kõrge TG Antibodies 24.01.17 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Minu vereanalyys näitas kõrget TG Antibodies 466(norm<115)
Mida see näit tähendab ja kas on muretsemiseks põhjust. Viibin momendil välismaal ja eriala arstile ei pääse. Muud näitajad on
TPO -20
FT4-11.1
Tsh-3.3
Ft3-4.2

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Tähendab see seda, et Teil on krooniline autoimmuunne türeoidiit (pärilik kilpnäärme talitlushäirete riskiseisund). Soovitav on kontrollida kilpnäärme talitlust perearsti juures 1 kord aastas. Muretsema ei pea, kuna praegu on kilpnäärme hormoonanalüüsid korras ja mingit ravi Te ei vaja.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.