Madal TSH (0,067) ja kõrge Türeotropiini retseptori IgG (3,41) 15.07.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Paari kuu jooksul olen vahelduva eduga öösiti kohutavalt higistanud. Menopaus on üle elatud.
Terviseprobleemidest - pisut kõrgenenud vererõhk (tarvitan Amlocardi 1 tbl päevas) ja rütmihäired (Tambocor 1 tbl päevas).

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Tegemist on autoimmuunse kilpnäärmehaigusega ja sellest tingitud mõõduka hüpertüreoosiga. Vajate lisauuringuid ja võib-olla ka ravi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.