Verenäidud 11.10.13 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Ma ei tea, kas olen õiges kohas, aga äkki oskate Te ikka aidata.
Oskate Te öelda, kas vereproovi tulemusi mõjutab kuidagi nätsu närimine enne vere võtmist? Tean, et ei tohi enne vere võtmis süüa ega juua, aga kuidas on lood nätsu närimisega?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Nätsu närimine vereproovi küll kuigivõrd ei mõjuta. Sellepärast pole vaja muret tunda.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.