Glükoosi taluvuse test P-GTT 22.11.11 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tegin glükoosi taluvuse testi (suukaudne) plasmast, enne glükoosi manustamist (0t), tulemus 5,06, 2 tunni pärast 4,06
S-TSH tulemus 2,89
S-Fol tulemus 3,55
Kuidas toimida edasi?
Ette tänades,
R.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Suukaudse glükoosi taluvuse testi tulemus on täiesti normipärane. Suhkurtõbe Te ei põe. Ka kilpnäärmehormoonid on korras.
Foolhappe väärtus on madalavõitu, kuid teadmata analüüsi teinud labori vastavaid norme, ei soovi midagi kindlat väita. Tulemuse seletab Teile lahti analüüsid määranud arst.
Tervitades,
dr. Anu ambos.