Endokrinoloogi vastuvõtt 18.10.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

sooviks minna endokrinoloogi vastuvõtule, kuhu peaksin pöörduma - saatekirja saan loomulikult arstilt, kas on vaja ka veresuhkru ja kilpnäärme proovide tulemused kaasa võtta.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Endokrinoloogid võtavad vastu Tallinnas kõigis suuremates polikliinikutes, Tartu Ülikooli Kliinikumi konsultatiivses polikliinikus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Kuressaares, Viljandis...
Vastuvõtule registreerimiseks on vaja saatekirja. Kasulik oleks kaasa võtta asjakohaste uuringute tulemused.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.