Kuumuse tunne jalalabade all ja varvastes 05.05.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere on tekkinud kuumuse tunne jalalabade all ja varvastes. Tunne on hooti tuleb ja läheb

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjeldate oma tundeid kuid küsimust ei esita. Midagi hirmsat selles olla ei saa, loodetavasti möödub iseenesest nagu tekkiski. Kui jääb häirima, peaks perearstile pöörduma.