Munand 25.04.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
On väga kahtlane pall munandi küljes. Pall on vasakpoolse munandi küljes ja see on väike ja kõva aga valus see ei ole kas oskaksite öelda mis see võiks olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu võib olla munandimanuse tsüstiga. Täpseks vastuseks peaks muutuse käega ja vajadusel ka ultraheli uuringuga läbi vaatama. Soovitan kindlasti kõik munandi piirkonnas leitud muutused meestearstile ette näidata.