Sapikivide ja sapipõie laporoskoopilise operatsiooni järgne aeg 09.03.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Käisin 11.veebruar sapikivide ja sapipõie laporoskoopilisel operatsioonil, taastumine möödus vaevusteta. Kohe on operatsioonist möödas kuu aega, tulemas sünnipäevad, kuidas on alkoholiga, kas tohib tarbida?
Söön juba kõike, vaevusi ei ole täheldanud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arstina on alkoholi tarvitamist rakse soovitada. Arvan, et kui jääte mõõdukuse piiridesse siis midagi hullu Teiega ei juhtu.