Põlvel on kahtlane auk ja paistes 31.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere täna hommikul nussits lahkudes libastusin ja lõin põlve kuhugi vastu kettal äärt ära veid.on valus on läinud paiste külje peal on kahtlane auk nagu oleks siise vajunud ja on rohkem paiste läinud

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi trauma raskust on raske ette kujutada. Kui saate siiski kõndida, ei tohiks luuvigastust olla. kahtluse korral tuleks pöörduda siiski traumapunkti/EMO-sse.