Valulik punn tagumikul (tegu ilmselt pilonidaalsiinusega) 17.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tekkis ca 5 aastat tagasi kannikate vahele punn, kirurgi vastuvõtul käies oli selge et tegu sisse kasvanud karvaga, karv eemaldati ja soovitati ravida kreemiga. Vahelduva eduga on punn paistes, kohati nagu hakkab ära paranema ja siis jälle paistetus. Nüüdseks pole punn kadunud ja laieneb, ajades välja mäda. Valulik istudes ja käies. Kas on võimalik tulla teie vastuvõtule ja leida aeg operatsiooniks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võite tulla, aeg broneerida telefonil 6171135, vajalik perearsti saatekiri.