Sapikivide eemaldusjärgne mure 02.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Oli operatsioon ligi kuu tagasi, kus eemaldati sapikivid. Enne operatsioonile minekut muidugi valudele lisaks oli ka selline iiveldustunne mingitsorti. Pidevalt olid sellised röhitsused/hapnik liikus suu kaudu välja. Pärast operatsiooni kadusid kõik muud valud ja probleemid ära kuid see iiveldustunne jäi kestma ja kestab siiamaani. Milles asi?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Operatsioonist on suhteliselt vähe aega möödas - loodame, et ka see kaob ajaga. Võiks võtta iivelduse vastu ka ravimeid - cerucali. Perearst võiks neid välja kirjutada.