Sõrme naha all olev tükk 22.07.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, umbes 2 nädalat tagasi tekkis nimetissõrme (peopesast pisut ülespoole, sõrme esimene lüli) naha alla kõva tükk (ei mäleta et oleks sõrme kuskile ära löönud/ vahele jätnud), katsudes kõva ja ei liigu, tunne selline nagu katsuks sõrme luud, sõrm oli alguses paar päeva paistes ja praeguseks on lihtsalt kõvat kohta katsudes päris valus ja tundlik, käisin ka EMO-s, tehti röntgen, aga sealt öeldi et luuviga see ei ole. Mis muu see olla võiks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võimalik ganglion aga ka traumajärgne granuloom. Et konkreetsem olla vajalik näha ja katsuda.