Valu päraku ja munandite juures 04.03.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Tekib aegajalt valu päraku ja munandite juurde, selline väga terav. Varem oli see korra kuus, nüüd vahepeal tihedamini. Siis käisin ka arsti vastuvõtul, kahtlustati õrna põletiku eesnäärmes. Tegin antibiootikumide kuuri ära. Tundus et probleem kadus ära aga nüüd suvel sain trombi päraku juurde. See kadus paari nädalaga ära. Peale seda on pidevalt munad ja sealne piirkond koos päraku ümbrusega selline imelik, nagu kohe hakkaks jälle valu tulema aga ei tule. Ja kui mõned korrad ka valu tuleb, siis lähen käin kakal ära, kaob ka valu kuid imelik tunnetus jääb ikkagi. Andsin ka verd, põletiku näitajad puuduvad.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei näe olulist põhjust muretsemiseks
0Sellised aistingud võivad jääda peale põletike läbipõdemist ja aja jooksul pikkamööda mööduda