Paistes hüppeliiges 22.11.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

2 kuud tagasi algas põlvest tugev valu, mille tagajärjel ei saanud ka kõndida. Perearstilt abi ei saanud, seega pöördusin erakliinikusse, visiidi käigus tehti minu põlve süst. Süst mõjus hästi, valu taandus, mingil määral annab siiski tunda. Süstist möödub 8.12. kaks kuud ning järsult on sama jala hüppeliiges turses, valu ei ole aga märkasin paistetust juhuslikult. Milles võib asi olla ning kelle poole probleemiga pöörduda. Lisasin ka pildid.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks pilte ei näe. Probleem on kas ortopeediline või reumaatiline. Mina üldkirurgina ei pea end sel alal eksperdiks. perearst võiks esmased uuringud ära teha - selle järgi on võimalik otsustada, kas vajate ortopeedi või reumatoloogi abi.