Tere! Mul probleem hüppeliigesega. 19.10.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Hüppeliiges on valutanud aasta aega.Käisin perearsti juures määras ortopeedi juurde,olin järjekorras ,tuli koroona,nüüd lõpuks on rõntgen ja mrt tehtud ja ka süst hüppeliigesesse (nimi mingi sys... 100euri).Kuid siis läks asi samuti hulluks,valu oli tugev,arst määras valuvaigistid ja määrisin lioton 1000.Nüüd käisin näitamas verevalumid naha all,paistes,varbad sinised.Enam valuvaigisteid ei võta,liotoniga määrin,kuid valu on ikkagi.Küsin: kas on mingi muu võimalus hüppeliigese raviks?
Olen päris hirmul ,kui hakkavad sellised valud,mis enne süsti,ma ei saanud jalga üldse maha panna. Tänan,kui saate aidata.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olen üldkirurg ja ortopeedi ravi kommenteerida ei oska. Kui Te seda ortopeedi ei usalda, siis võiksite end näidata kellelegi teisele. Mina kahjuks Teid aidata ei oska.