Lahkliha operatsioon 22.10.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Käisin lahkliha operatsioonil 3 päeva tagasi, kas see on normaalne, et vahepeal tuleb haavast veidike verd? Eritub ka mingisugust vedelikku vahepeal, kas see on normaalne?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei kujuta ette , milles Teie operatsioon seisnes. Vähene vere eritus haavast pole midagi hullu, kuid jälle, kui palju on vähe. Kui vaid nii palju, et vaid määrib, siis pole hullu.