Õlavarreluu pea alla nihkunud ja kõõluste rebendid 08.04.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

lOlenm 16 veebruarist siiani olnud valudega ja morfiini abil liikudes,mul enne ei töötanud vasak käsi ,ründe järel ka parem ära.MIDA TEHA KUST SAADA ABI,KINDLASTI VAJA TEHA OP,ET ASI TOIMIKS EDASPIDI
KORRALIKULT,PRAEGU EI SAA PESTA,RIIETUDA,PEAD KAMMIDA,KIRJU-
TADA SÜÜA JA PAREMAL KÜLJEL MAGADA,MIDAGI TÕSTA JA KUSAGILT KÄTTE.KUST SAADA KIIRELT ABI,SEE KAROOVA TEEB ELU VÕIMATUKS,HAIGLAS PEAKS IKKA VÄLTIMATU AI OPID TÖÖTAMA.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie häda kuulub ortopeedia valdkonda ja otsuse operatsiooni vajaduse ja erakorralisuse kohta saab teha vaid ortopeed. Mina olen üldkirurg ja nende probleemidega ei tegele. Kuna olete käinud traumapunktis, siis eeldan , et ortopeed on Teie olukorraga tuttav. Koroonaviiruse epideemia ajal erakorralisi operatsioone tehakse endiselt.