Mul valutab parema ribid ja vasakud ribid, kui naba valutab valutab koos kõhuga selg ja ajab oksele vahest tuleb ninast nt. Kohv, ja kui kõht on täis siis 1spl toitu rohkem ja tuleb välja ma saan pankrease rohtu ja mao kaitsed aga ei aitspalun 03.03.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul valutab parema ribid ja vasakud ribid, kui naba valutab valutab koos kõhuga selg ja ajab oksele vahest tuleb ninast nt. Kohv, ja kui kõht on täis siis 1spl toitu rohkem ja tuleb välja ma saan pankrease rohtu ja mao kaitsed aga ei aita Palun aidake

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise jutu alusel pole kahjuks võimalik aidata. Oleks vaja teada, millised uuringud on tehtud ja mida leitud. Perearst peaks Teid suunama gastroenteroloogi juurde, kui tema enda poolt teostatud uuringutega pole vaevuste põhjust leitud.