Paistetus roiete peal 22.02.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

All vasakul roiete peal nagu on mingi paistetus ja roiete otsas /vahel on nõrk valu kogu aeg kui ôige kohapeale suruda siis on valusam. Valu on làinud väiksemaks aga paistetus on ikka alles.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Turse alal pildi järgi näen ka nahamuutust/löövet - kahtlustaksin nahahaigust. Ühegi kirurgilise haigusega seda siduda ei oska.