punetus ja paistetus 4.5 varbal 29.12.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

selline mure ükspäev avastasin et parema bala 4. ja 5. väikse varvas on kahtlaselt valusad ja paksud varbaid saab liigutada kui on valus kui puudutan neid varvaste vahel pole punetust kuid just peal millega võiks tegu olla

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui traumat pole olnud, siis tegu mingi põletikuga. Täpsemalt pole ilma nägemata võimalik öelda.