Liikuv muna taoline moodustis põse ja silma vahelisel alal 10.01.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tekkis mitme löögi tagajärjel vutimuna suurune moodustis kas peaksin pöörduma silmaarstile

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui nägemisega probleeme ei ole, siis silmaarstile pöördumiseks vajadust ei näe. Ilmselt on tegu hematoomiga, mis peaks aja jooksul resorbeerima.