Valge moodustis suus 07.07.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Lapsel tekkis mandlite piirkorda selline valge moodustis. Ka paar nädalat tagasi tekkis sama asi, aga siis õnnestus tal see küünega eemaldada. Aastaid tagasi on tehtud mandlite vähendamine ja eemaldatud adenoidid.
Millega võiks olla tegemist? Mida peaksime edasi tegema?

Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema mandlikrüpti sekreet. Kui puudub valu ja põletik, siis saab seda eemaldada kuristades või vatitikuga pühkides.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi