Väljaheitel verd. 31.01.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, on selline küsimus mingi vahelduva eduga on väljaheitel verd. Avastasin pühkides paberilt verd, siis vaatasin potti ja poti serval oli ka tume vere nire väike. Olen tarbind haigusega aspiriini, oli gripp. Milles võib asi olla ? Kas on midagi tõsist ? Mingit valu ega midagi ei ole. Olen ka tarbind vähe vedeliku ja pidevalt väsinud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui peale aspirini tarvitamise lõpetamist veritsus jääb püsima, tuleks teha koloskoopia - selgitamaks verejooksu põhjust.