Reflux 24.01.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, olen väga mures oma tervise pärast. 2015 diagnoositi refluks.Tänaseks on Enesetunne on väga halb. Kodus 2 väikest last ja sooviks uuesti rasestuda aga ei julge enam, kuna rasedusega haigus süvenes. Kas on olemas operatsiooni mis mis mind aidata saaks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Teil on tõeline reflukshaigus, siis on selle korrigeerimiseks operatsioon olemas. Reflukshaiguse korral peaks aga aitama ka Nexium - kui Nexiumist paremaks ei lähe, siis pole loota ka, et operatsioon aitaks.