Kummaline kõhuvalu ja hingamisraskus 05.01.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mind vaevab juba viis aastat kui mitte rohkem kummaline valu ja hingamisraskus korraga. Valu tuleb magamise pealt, vahet ei ole kus ma magan või, millisel ajahetkel ma magan.
Ärkan üles selle peale, et kõhtu lööb valu sisse hingates ja taandub valu kui mõnda aega olen ärkvel ja tasakesi lihtsalt lõõtsutades hingan. Valu on tugev ja väga ebameeldiv.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vajaksite uuringuid - ainult kirjelduse järgi pole võimalik diagnoosida. Soovitan pöörduda perearsti poole.