vasakul pool k6hu valu 23.10.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Käisin arstil arsti kontrollis katsus. Andsin järgmine päev uriini proovi, anndsin vere näidud. Maks,neeru,p6letiku,suhkur,kolesterool,sooletiku mingit näidud,k6hunäärme näidud ja midagi oli veel - K6ik oli heas korras.
Nyyd ootan 1 kuu millal saan minna ultrahelisse k6hu uurimiseks.
Nimelt valutab vasakul poolt umbes ribide all poolt, ei tea milles asi v6ib olla.
oksaksite öelda ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui oskaksin, poleks Teil vaja uuringutele minnagi. Kahjuks pole sellise kirjelduse alusel diagnoosimine võimalik. Kui anatoomiast lähtuda, paiknevad selles pirkonnas magu, kõhunäärme sabaosa,neer, põrn, jäme- ja peensool. Inimene alati ei tunne aga valu seal, kus on põhjus.