valu 05.10.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Saatekiri kirurgile,paluksin enne Teie arvamust? 2017a. reiel,siseküljed,eriti põlvede siseküljel ,mõlemad käed,lümfisõlmed kaenla all põsed,otsaesine,pealael,silmakõrval-nagu naha alused 0,5mm villid,valged,nahast kõrgemad lõhkevad,siis jääb selline ring(loik) keskel punane täpp.Eriti jala reitel ja vasakul käel ja näos.valutab,kõrvetab,oli ainult esialgu põlvede siseküljel Peale Solumedroli ravi läks hullemaks,Võtan Valtrexi ei muutu juba aasta.Võtsin gabametiini,nüüd pragioolat lisaks. Kust .kes aitab?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi Teid kirurgina aidata ei oska. Peaksin seda kas dermatoloogiliseks või reumatoloogiliseks probleemiks.