alumised ribid valutavad 30.08.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

viimane nädal aega vähemalt on iga päev selline imelik tunne, et alumised ribid on valulikud. Selline tunne on nagu pistaks kogu aeg mõlemalt poolt. valu ei ole suur. Lihtsalt igapäevalt tunnen sellist ebamugavat pistmise tunnet. Mis see olla võiks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Omep alandab mao happesust. Inimene alati ei tunne valu seal, kust see põhjustatud on. Ka ärevushäired võivad olla erinevate valude põhjuseks.