ribid 07.05.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere minul on juba nädal paar olnud ribid valusad kui midagi teed siis vahel lööb valu läbi ja vahel on ka kuidagi raskem hingata katsutes on natuke valusad et ma ei oska mingid rohtu ka võtta et mida teha et see üle jääks või on apteegis midagi müüa.et ise töötan mööbli tööstuses ja olen rasked diivanid tõstnud või on see sellest ma ei tea

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan pöörduda perearstile - ainult sellisest informatsioonist jääb väheseks , et midagi pakkuda.