Alaseljavalu 19.08.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Aastaid tagasi umbes 9-10 aastaselt kukkusin sabakondiga vastu kõva betoonpõrandat. Tooaeg valutas vaid paar päeva ja see oli kõik. Veidi vanemana hakkas valutama ja selg nagu kangestus, kui sabakondi peale istuma vajusin ja raske ning valus oli püsti tõusta.
Nüüd töötan kokana ja terve väev on seisev töö, õhtul koju tulles ja puhkeasendisse laskudes tunnen sabakondis kohutavat valu, pöörata ei saa, püsti ei saa. Mingi koht oleks nagu täiesti kangestunud või oleks midagi vahel. Hommikuks on valu tavaliselt taandunud ja tööd tehes ei anna ka valu tunda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjeldate oma vaevusi, kuid küsimust ei näe. Saan aru, et tahaksite abi saada, kuid selleks oleks Teid vajalik läbi vaadata, teha rö-filmid jne. Pöörduge perearstile.