Valud kõhu piirkonnas. 09.08.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Hootised valud paremal ja vasakul pool roiete all ,algselt ainult paremal pool ja pitsitamine kubeme piirkonnas jalgadel.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjeldate oma vaevusi aga küsimust ma ei näe. Kui Te loodate, et ma selle peale ütlen diagnoosi ja määran ravi, siis asjata. Kindlasti kirjutati Teid haiglast välja diagnoosiga ja määrati ravi. Minul ilma uuringuid nägemata pole kahjuks võimalik sellele midagi lisada.