Valu vasakus alakõhus 18.12.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Pimesoole opist on möödunud 50 päeva ja dreeni eemaldamisest 2 nädalat. Kas see on normaalne, et mõne liigutusasendites lööb äkiline valu läbi dreenihaava juures või sellest allpool? Haavad on puhtad ja korralikult paranenud. Vereproov oli korras, CRV oli alla 5 mg. Mensutratsioon on ka ära olnud, nii et mitte pidev valu ei saa olla selles.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Armipiirkonna valud võivad esineda. Kui põletikunäitajad on korras, siis muretsemiseks põhjust ei näe.