Kas rindkere põrutus 20.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kuskil kuu aega tagasi kukkusin libedaga vastu elektriposti ja sain tugeva löögi õlavarre ja parema külje piirkonda,Traumapunkti ei läinud,kuigi õlavarreluu ja külg valutasid oma kaks nädalat.
Siis saabus rahu,vaid õlavars vahest andis tunda.
Nüüd tekkis paremal pool terav valu-ei saa köhida,käimisel valu ja pikali olla ei mingis asendis.Ka hingamine käimisel raske.Tormasin perearstile ja arvas et roietevaheline närvipõletik.Kirjutati tabletid ja igasugu salve.Olukord ei parane,pigem hullemaks läheb.
Käisin traumapunktis,sest valust ja magamatusest kurnatud,aga saadeti minema ja soovitati kannatada ja ibuprofeeni võtta.Pilti ei tehtud,sest nagunii midagi näha pole.
Mida teha,kas kannatada ja oodata ja kaua paranemine aega võtab.Palavikku pole ja ka perearst ei soovita midagi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui peale traumat valud kadusid, siis on Teie praeguseid valusid raske traumaga seostada. katsuge mõni aeg valuvaigistitega hakkama saada, kui aeg ei paranda, tuleks uurima hakata.