Kaelaarter "muliseb" 13.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, selline imelik asi teeb muret, et nagu väikesed gaasimullid jooksevad läbi kaelaarteri. Kõrin käib läbi. Kestnud rohkem kui kuu ning iga päev. Netis ei leidnud midagi selle kohta. Pea valutab siis kui köhin , pea ringi ka ei käi.

Parimat

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kaelaarteris gaasimulle ei saa kuidagi olla - see põhjustaks aju infarkti. Gaas, mida Te tunnete, võib olla hingamis- või seedetraktis. Seal on see loomulik.