Kas on võimalik, et uut küünt ei kasva? 23.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Lapsel (8a) tekkis mädane kogumik küüne kasvukoha juurde. Põletik oli seal vähemalt 2 nädalat enne kui hakkas paranema. Nüüdseks on põletik välja ravitud ja möödas veel 2+ nädalat aga uut küünt ei kasva. Fotol on näha küüs mis kasvab välja aga see uus osa on palju pehmem. See tundub olevat lihtsalt tugevam nahk. Kas seda peaks arstile näitama või tuleb veel oodata ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

2 nädalat on väga lühike aeg. Küüne täis kasvamine võtab kuni pool aastat.