Sisse kasvanud varbaküüs 16.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. 11 aastasel tütrel on juba 1, 5 aastat tõsine probleem sisse kasvanud varbaküüned. Käisime viimati kirurgi juures ja analüüsi tulemusel ravisime antibiootikumidega stafülokokki. Kirurg ütles ise, et mõttetu on varbaküünt eemaldada see kasvab uuesti umbe. Meil Ida-Virumaal muud ravi pole teha. Lugesin dr. Jaan Tepp soovitab küünevalli resektsiooni, aga kahjuks 11 aastast registratuur dr. Teppi vastuvõtule ei võta.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan Teil pöörduda Regionaalhaigla kõrval olevasse Tallinna Kliinilisse Lastehaiglasse, kus kirurgid tegelevad selliste probleemidega lastel.