Rõhuv tunne vasakul kõhu poolel. 11.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Probleem hakkas kuu tagasi kus tõstsin raskusi natukene(kolimine oli) ja hakkas vasakul poolel kõhus rõhuv tunne nagu midagi suruks. Kummardades on tunda nagu oleks kõht väga täis aga isegi siìs kui pole söönud. Song ei saa olla kuna väliselt ei ole midagi näha. Ise hakkasin mõtlema, kas on võimalik et tõmbasin mingi lihase nt ära. Muidu olen olnud terve elu terve inimene probleeme pole varem olnud. Nüüd see paneb muretsema aga pole hetkel võimalik arstile minna. Mis võimalikud asjad on mis võib olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõik Teie poolt loetletud variandid, seal hulgas ka song, on võimalikud. Soovitan vältida tegevusi, mis valu põhjustavad. Täpsemalt saaks öelda peale läbivaatust ja uuringuid.