Ebamugav tunne ribide all 30.08.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Umbes 2 nädalat on mul ebamugav tunne ribide all vasakul poolel. Valus ei ole, pigem ebamugav. Pidevalt on soov ennast sirutada, sest miskit segab seal. Anatoomiliselt peaks seal asuma magu. Mis arstile soovitate ennast näidata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Alustama peaks perearstist, kes siis otsustab kas on vaja uuringuid või konsulteerida mingi kitsama eriala spetsialistiga.