pidev ebamugav valu pärakus,vahest ka munandites 05.09.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Probleem tekkis juba ca 6kuud tagasi ,aga valu oli 1,3 päeva , hetkeseisuga on valutanud juba 2nädalat . harvem tekib ka valu munadesse voi selle lähedale , verd midagi pole , roojata ka nagu valus pole . mida ma tegema peaksin ,kas asi võib hull olla ??

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Probleem võib olla nii pärasooles kui ka urogenitaaltraktis. Kuna roojamisel probleemi ei ole, siis soovitaksin pöörduda uroloogi vastuvõtule. Vajalik perearsti saatekiri. Kas asi on hull või mitte, pole võimalik ilma põhjust teadmata öelda.