Kas gastroskoopia kõrvalnähud? 04.07.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Käisin reedel 4-ndat korda elu jooksul gastroskoopias. See on siis 3 päeva tagasi. Enne pole midagi juhtunud pärast seda protseduuri, väike kurgu valulikkus on kiiresti möödunud. Kuid nüüd on mul suulagi ühest natuke kohast katki ja keel ühelt poolt täitsa "haige". Nimelt on keel ühelt poolt valgelaiguline ja põletikus. Mis see võib olla? Maohappe kõrvetus? Kuigi arst ütles, et hapet pole üldse palju. Või on seen tekkinud? Enne pole mul suuseent olnud. Tänan vastuse ja arvamuse eest ette!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Gastroskoopiat selliste sümptomite põhjuseks ma pidada ei julge. Pigem on mingi muu probleem. Soovitan näidata perearstile.