Narkoosi mõju. 18.05.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Pool aastat tagasi oli mul operatsioon,mille käigus eemaldati emakamüoom.Vanusega seoses jäeti alles ainult munasarjsd.
Peale opi ei tundnud ma üldse haavavalu,oli 4 augukest kõhul.
Kolmandal päeval tekkis palavik,38,aga ei mingit halba enesetunnet.
Opiga kõik super korras.See kestis oma 5 päeva ja siis saadi palavik alla.Olin kodus paar päeva ja hakkasin oksendama,valu naba piirkonnas.Kiirabi viis uuesti haiglasse ja seal mingi aparaadiga
tehti seest nagu survepesu ja olin 5 päeva tilguti all.Kirurgid ega keegi ei leidnud midagi.Haiglast välja saades oli diagnoosiks,et organism alles magas narkoosist.Muud ei osatud öelda.On see tõesti võimalik ja kas seepärast ei tundnudki haavavalu ja palavik näitas,et midagi on valesti?Teie infot oodates ja ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Laparoskoopüilise operatsiooni puhune haavavalu ongi üldiselt väike. Ka inimeste valutundlikkus ja kannatusvõime on erinevad. Teie kirjelduse järgi ma küll aru ei saanud, mis Teiega juhtus ja mida tehti. Oletan, et tegu oli infektsiooniga. Reeglina narkoosi mõju kaob 24 tunni jooksul, isegi kiiremini.