Moodustis päraku piirkonnas. 03.05.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Kuna tegemist on üsna delikaatse teemaga siis mõtlesin et proovin esialgu interneti kaudu abi saada oma murele. Nimelt tekkis,ca nädal tagasi päraku piirkonda mingi moodustis mis algul sügeles,sii oli valus ja nüüd tundub nagu mingi tropp tunneli lõpus ,mis segab normaalset väljumist.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pildi järgi võiks see olla hemoroidaaltromboos. Kiire pöördumise korral oleks probleem võib olla juba unustatud - väikse lõike kaudu trombi väljutamisega. Nüüd võtab selle punni resorbeerumine vast kuu ja rohkemgi.