otsin spetsialisti 28.07.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere !

Olen 28a meesterahvas. Mul on päraku piirkonnas ja ka pärakus sees üpris suured nahatombud. Kas need võivad olla hemarroidid? Lisaks on viimasel nädalal tekkinud päraku kaelale suur, umbes 1cm läbimõõduga munakujuline moodustis, mis teeb ka valu. Kas oskate soovitada mõnda vastava eriala head spetsialisti, kelle poole saaks pöörduda suhteliselt kiiresti? Võib olla ka eraarst.

Ette tänades,

J

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie poolt püstitatud diagnoos on üsna tõenäoline. Soovitan pöörduda Pelgulinna polikliinikusse proktoloogi vastuvõtule - eriarst-kirurg, kes tegeleb sellise patoloogiaga. Nende järjekordadest kahjuks puudub ülevaade.