Varbaküüs kasvab sisse. 27.04.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on tunne, et mul on varbaküüs sisse karvanud. See on piinanud mind juba 1 aasta, kuid pole kindel. Algul oli valus ja sügeles siis hakkas veritsema ja mäda välja ajama. Hakkasin lõikama küüne tangidega ja läks hullemaks. Tahan teada kas pean pöörduma arsti poole?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt iseravimisega Te hakkama ei saa. Peaksite pöörduma perearstile, kes siis vajadusel suunab edasi kirurgile.