Valu roides 30.01.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mure 1.5 kuud tagasi hakkas valutama vasakul pool roide peal. Siis valu läks yle vasskule kaenla alla. Tehti massazi. Hakkas kergem. Nyyd valu aga rohkem parem pool. Roite peal jasees- selline tunne nagu keegi nòelu toppiks. Ei saa oelda et hingamisel oleks hullem täitsa suvalisel ajal voib valu lyya. Valu on lyhiajaline .et ei joua rohtu vottagi. Valu laieneb selja peale, selja nukide piirkonda. Ja valu on ikka nagu keegi nòelu sisse suruks. Perearst soovitas kreemitada valuvaigistava kremiga ja massaz kuid abi vaga eiole. Vahel on sama pistev valu ka rinnus ees.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjeldus ei sisalda küsimust. valu põhjust sellise kirjelduse järgi pole võimalik öelda. Vajaksite uuringuid.