Valu paremal allakõhus 03.11.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on valu paremal alakõhus juba 4 päeva vajutades on ka valu vahepeal muutub jalg nõrgaks apendiks eemaldati mul 19 september kuigi põletiku ei olnud nüüd on se valu tagasi mul on olnud varem lüfmi sõlme põletik

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt on ka nüüd lümfisõlmede põletik ehk mesadeniit. Peaksite pöörduma perearsti poole.