Valu ja paistetus jalgade erinevates liigestes. 11.01.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Algas vasaku suure varba liigesest, läks paiste ja valutas. Sama toimus. mõne aja pärast paremaga .Hiljem põlve õndlas tekkis paistetus pehmes koes.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiks olla ikkagi podagra, kuigi analüüs seda aalti ei näitagi. Peaksite pöörduma reumatoloogi vastuvõtule. Kirurgiaga pole midagi peale hakata.